Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace ke 2. pololetí

8. 11. 2017

 

Vážení a milí rodiče,

po zvážení jsem se rozhodla sdělit vám touto cestou informaci o tom, že pravděpodobně již od 2. pololetí nebudu moci dále učit vaše děti z důvodu nástupu na mateřskou dovolenou. Vím, že je to informace velmi osobní a chtěla jsem vám informaci sdělit každému osobně na konzultacích, ale protože máme společně 15 minut, které chci věnovat hlavně dětem, rozhodla jsem se takto. Také věřím, že pochopíte, že jsem nesvolávala mimořádnou třídní schůzku. 

Jde mi hlavně o to, abychom se společně pokusili dětem tuto změnu co nejvíce zjednodušit a o to, aby se učitel/učitelka, která po mně děti převezme snažila navázat na moji práci tak, aby to pro děti bylo co nejpříjemnější. 

Proto Vás velmi prosím, pokud někdo máte kontakt na někoho, kdo by k nám do školy mohl od pololetí nastoupit a kdo by byl nakloněn metodám (M - Hejný, čj - genetická metoda, objevování, spolupráce, vztah ke škole...), kterými se snažím dětem vědomosti předávat a vést je k nim, neváhejte se mi (nebo vedení školy) ozvat. Sama za sebe aktivně hledám náhradu, ale není to úplně jednoduché.

Od nového školního roku může škola nabídnout učitelce/učiteli ve Vraném i malý učitelský byt, což by mohlo být pro někoho mladého výhodou. 

Věřte mi, že ačkoliv jsem s dětmi v kontaktu teprve něco málo přes dva měsíce, nebude se mi s nimi loučit snadno. Jsou opravdu šikovné a práce s nimi mě naplňuje a baví a záleží mi na nich. Zároveň ale doufám, že se všichni dokážete alespoň částečně vžít do mé situace a pochopíte ji,

Se všemi se potkám při konzultačních hodinách, a tak pokud k tomu budete mít nějaké další dotazy, poznámky atd., budeme vše řešit individuálně. Také bych vás chtěla poprosit, abyste dětem zatím nic neříkali, řeknu jim to co nejdříve sama.

Děkuji za pochopení a doufám, že společnými silami najdeme někoho, kdo Vaše děti povede smysluplně první třídou dál. 

Hezký den,

Bára Kocianová

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19041
Měsíc: 436
Den: 16